SPIS TREŚCI

W naszej szkole opiekunki SU p. Elżbieta Ogrodniczak- Kozłowska i p. Anna Strzopa - Machulska zorganizowały apel przedwyborczy, na którym odbyła się autoprezentacja przedstawicieli - uczniów do SU, wybranych przez Radę Pedagogiczną
i młodzież. Na krótkim apelu ogłoszono wyniki wyborów.

OTO SKŁAD

SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W ROKU SZKOLNYM

PRZEWODNICZĄCY:

Patrycja Dajcz

ZASTĘPCA:

Artur Krasoń

SKARBNIK:

Karol Midera

Samorząd Uczniowski w I półroczu kontynuuje akcję charytatywną dla Wiktorii z miejscowości Karlin, uczennicy SP w Brzozie, która potrzebuje wsparcia na leczenie. W ramach pomocy odbywa się konkurs na najładniejszą ozdobę świateczną. Pieniądze pochodzące ze sprzedaży ozdób wspomogą potrzeby Wiktorii. Akcję swym patronatem objęła firma FM Foundation firmy FM Logistic w Jarostach.

Akcję przeprowadzali uczniowie - przedstawiciele SU, oraz opiekunki: p. Elżbieta Ogrodniczak - Kozłowska,
p. Anna Strzopa - Machulska.

• Szkoła Podstawowa im. Margarethy Kamprad w Jarostach
    ul. Leśna 14